PRAKTYKI » Ogłoszenia dla studentów » Studia stacjonarne » Collegium Medicum
Praktyka realizowana od stycznia do czerwca 2024
Collegium Medicum im dr Władysława Biegańskiego
Kosmetologia
I st.
VI sem. 8 tyg 240 godz placówka 04.03-29.04.2024
- mgr Dorota Bojanek-Mazur
II st.
II sem. 4 tyg 120 godz placówka 06.05-03.06.2024
- dr Magdalena Myga-Nowak
III sem.4 tyg. 120 godz. placówka 02.01-29.01.2024
- mgr Dorota Bojanek-Mazur
IV sem. 4 tyg 120 godz placówka 03.06-28.06.2024
- mgr Agnieszka Surgiel-Gemza
Fizjoterapia
Jednolite
V sem. 3 tyg 100 godz placówka 15.01-02.02.2024
- dr Jarosław Pasek
- mgr Bartosz Pańczyszak
VII sem. 3 tyg 100 godz placówka 15.01-02.02.2024
- mgr Przemysław Miodek
- mgr Wojciech Statowski
X sem. 13 tyg.510 godz. placówka 04.03-05.06.2024
- mgr Karol Leszczyński
- mgr Agnieszka Hatlapa
Pielęgniarstwo
I st.
II sem .3 tyg 120 godz szpital 24.05-14.06.2024
- mgr Adrianna Kosior-Lara
- mgr Magdalena Korsak-SabinoBello
II sem. 2 tyg 80 godz opz 17.06-28.06.2024
- mgr Barbara Płaza
- mgr Dorota Goleniewska
III sem.4 tyg.160 godz szpital 08.01-02.02.2024
- mgr Elżbieta Krupińska
- mgr Agnieszka Hebda
V sem.4 tyg.160 godz szpital 08.01-02.02.2024
- mgr Renata Wróż
- mgr Magdalena Noszczyńsla
VI sem. 6 tyg.240 godz szpital 17.05-28.06.2024
- dr Izabella Kaptacz
- mgr Ewa Kucharska
II st.
I sem.1 tydz.20 godz szpital 19.01-23.01.2024
- dr Małgorzata Glin
- dr Wioletta Skowron-Zięba
I sem 1 tydz 40 godz pracowni endoskopowa, szpital 24.01-30.01.2024
- dr Małgorzata Glin
- dr Wioletta Skowron-Zięba
I sem.1 tydz.20 godz POZ 31.01-02.02.2024
- mgr Dorota Goleniewska
- mgr Agnieszka Hebda
III sem.1 tydz. 40 godz. szpital 29.01-02.02.2024
- mgr Agata Gubienia
- dr Izabella Kaptacz
II sem.2 tyg. 40 godz. szpital 24.06-28.06.2024
- mgr Ewa Kucharska
- mgr Renata Wróż
II sem. 2 tydz. 40 godz. szpital 12.06-21.06.2024
- mgr Elżbieta Krupińska
- mgr Magdalena Noszczyńska
Wychowanie fizyczne
I st.
IV sem. 1 tydz 15 godz szkoła podstawowa 04.03-08.03.2024
- dr hab. Arkadiusz Marzec, prof. UJD
VI sem. 4 tyg 30 godz instruktor 04.03-29.03.2024
- mgr Marlena Szlubowska - fitness
- dr Mariusz Kuberski - pływanie
II st.
II sem. 1 tydz 15 godz szkoła średnia 04.03-08.03.2024
- dr hab. Arkadiusz Marzec, prof. UJD
III se. 2 tyg. 30 godz. instruktor 19.02-01.03.2024
- mgr Andrzej Stelmach
Ratownictwo medyczne
I st.
II sem .1 tyg 50 godz szpital 24.06-28.06.2024
- mgr Marek Szczygieł
II sem. 1 tyg 60 godz opz 07.06-14.06.2024
- mgr Marek Szczygieł
II sem.1 tyg.50 godz szpital 17.06-21.06.2024
Praktyki VII-XII 2024
Wydział Nauk O Zdrowiu
Kosmetologia I st.
III sem. 8 tyg 240 godz placówka 02.12.2024-30.01.2025
- mgr Ewa Starczewska
V sem. 8 tyg 240 godz placówka 30.09-26.11.2024
- mgr Agnieszka Surgiel-Gemza
Fizjoterapia
Jednolite
II sem. 4 tyg 150 godz placówka 15.07-09.08.2024
- dr Anna Pilis
- mgr Karol Leszczyński
IV sem. 8 tyg 300 godz placówka 29.07-23.09.2024
- mgr Przemysław Miodek
VI sem. 5 tyg 200 godz placówka 15.07-19.08.2024
- mgr Bartosz Pańczyszak
VII sem. 5 tyg 200 godz placówka 19.08-20.09.2024
- mgr Wojciech Statowski
Pielęgniarstwo
I st.
III sem. 2 tyg 80 godz poz 01.10-14.10.2024
- mgr Dorota Goleniewska
- mgr Agnieszka Hebda
IV sem. 4 tyg 160 godz szpital 26.08-20.09.2024
- mgr Magdalena Korsak-SabinoBelo
- mgr Magdalena Noszczyńska
V sem. 2 tydz 80 godz szpital 01.10-14.10.2024
- mgr Agata Gubienia
- dr Małgorzata Glin
V sem. 2 tyg 80 godz szpital 15.10-28.10.2024
- mgr Renata Wróż
- mgr Barbara Płaza
V sem. 1 tydz. 40 godz szpital 29.10-05.11.2024
- mgr Adrianna Kosior-Lara
- mgr Ewa Kucharska
Wychowanie fizyczne
I st.
V sem. 3 tyg 60 godz szkoła podstawowa 07.10-25.10.2024
- dr Janusz Wojtyna
II st.
III sem. 3 tyg 60 godz szkoła średnia 07.10-25.10.2024
- dr Cezary Michalski
Lekarski
Jednolite
II sem. 4 tyg 120 godz placówka
-
-
-
IV sem. 4 tyg 120 godz placówka
-
-
-
Ratownictwo medyczne
I st.
III sem. 3 tyg 100 godz szpital 15.07-02.08.2024 lub 09.09-27.09.2024
- mgr Dorota Goleniewska
III sem. 2 tyg 68 godz st. pog. rat 15.07-26.07.2024 lub 16.09-27.09.2024
- mgr Dorota Goleniewska
IV sem. 3 tydz 100 godz szpital 15.07-02.08.2024 lub 09.09-27.09.2024
- mgr Dorota Goleniewska